R!P!G!

Wydawnictwo: Self Publishing
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
koko

Czy w wirtualnej rzeczywistości gry komputerowej można odnaleźć samego siebie? Co może połączyć na spalonym apokalipsą świecie mężczyznę i kobietę robota? Jak poradzić sobie wespół z kosmitką na statku kosmicznym po uprowadzeniu przez UFO? Czego w gwiezdnym uniwersum mogą doświadczyć Czerwony Olbrzym i jego przyjaciel Biały Karzeł? R!P!G! to zbiór opowiadań SF, fantasy i postapokaliptycznych, których łącznikiem są wspólne przygody i sążniste dialogi różnorodnych par bohaterów.

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/R-P-G,708168323,p.html

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/R-P-G,708168323,p.html

Symonides | 2017-03-28
Przeczytana: 28 marca 2017

Lekka, miła i przyjemna. Bardzo podoba mi się zabawa różnymi konwencjami z gier, motywami z filmów. Książka to zbiór kilku opowiadań. Wszystkie czytało mi się z przyjemnością. Nie jest to bardzo rozbudowana literatura, ale na pewno każdy, kto grywał w rozmaite gryrpg , a także jest obeznany w filmach scifi, nie raz i nie dwa uśmiechnie się podczas lektury.

Konrad | 2017-09-02
nemui_neko | 2017-04-05