kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Plura – triumf i tragedia • Kolekcjoner jaskiń • Szósta w Norwegii • Wspinaczkowe wyjście z...

Plura – triumf i tragedia • Kolekcjoner jaskiń • Szósta w Norwegii • Wspinaczkowe wyjście z dna Khoshilat Maqandeli (Majlis al Jinn) w Omanie • Nettlebed Cave -1200 m na południowej półkuli • Pomiary i udostępnienie Cueva del Yeso w Andaluzji • Kolejna jaskinia objęta ochroną w Virginii • Trzęsienie podziemi • Czy halny wymiecie nietoperze?! • Kontrowersje wokół wejść do jaskini Altamira • Reportaż o Sistema Cheve w The New Yorker • KTJ PZA zaprasza do udziału w międzynarodowych zgrupowaniach grotołazów! • Szkolenie kartograficzne w Iranie • Jaskiniowe „KOLOSY 2013” • Biuro do Spraw Odśmiecania Jaskini Wielkiej Litworowej • Powtórne pomiary jaskiń udostępnionych turystycznie w TPN • VIII Msza Św. w Wiercicy • Wypadek w Jaskini Wiernej

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

• Świąteczne marzenie
  • Exodus
  • Życie jest sztuką. O korzyściach płynących z porażek i o sile wyobraźni
  • Głęboka Próżnia

8 (5 ocen i opinii)
Exodus
Łukasz Orbitowski

7,14 (14 ocen i opinii)
Życie jest sztuką. O korzyściach płynących z porażek i o sile wyobraźni
Joanne Kathleen Rowling

6,33 (3 ocen i opinii)
Miłość
Ignacy Karpowicz

1,5 (2 ocen i opinii)
Na krańce świata. Podróż historyka przez historię
Norman Davies

0 (0 ocen i opinii)