40 dni z Jezusem. Rekolekcje ze słowami Jezusa

7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
40 Days with Jesus: Celebrating His Presence
religia
Chinatsu

Jezus mówi do ciebie. Usłysz go! Ta książka stanowi niezwykłe doświadczenie rozmowy z Jezusem rozpisanej na czterdzieści dni, która może stać się podstawą osobistych rekolekcji szczególnie w okresie Wielkiego Postu. Bóg, w trakcie oczekiwania na Zmartwychwstanie, przekazuje nam swoje słowa na każdy dzień tego niezwykłego czasu. 40 dni z Jezusem to wyjątkowy zapis rozmów z Synem Bożym,...

Jezus mówi do ciebie.

Usłysz go!

40 dni z Jezusem to wyjątkowy zapis rozmów z Synem Bożym, które przemienią twoje życie, podobnie jak te zamieszczone w książce Jezus mówi do ciebie. Dzięki lekturze modlitewnych zapisków Sary Young czas tych rekolekcji stanie się głębokim przeżyciem Bożej miłości. Zanotowane przez nią słowa pozwolą ci codziennie wzbudzić w sercu pragnienie bliskości Chrystusa oraz lepiej pojąć to, jak bardzo Bóg chce w naszym życiu czynić cuda i prowadzić nas do wiecznego szczęścia w niebie.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit, 2017

źródło okładki: www.esprit.com.pl

Marcin | 2018-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2018

Sarah Young jest chrześcijańską pisarką książek o tematyce religijnej. Jak dotąd wydała siedem książek, które spełniają rolę poradników pozytywnego myślenia.
Jak sama nadmienia pisze pod natchnieniem samego Jezusa. Siada z długopisem przy stole i wsłuchuje się w Jego głos. Książki są tak napisane jakby Pan osobiście mówił do czytelnika "per ty".

40 dni z Jezusem to książka na podstawie bestsellera "Jezus mówi do ciebie", który sprzedał się w wielomilionowych nakładach.
Książka tchnie pozytywnym przesłaniem, miłością i Obecnością Pana. Czytając ją odnosi się wrażenie, że nie jest się samemu, że jest ktoś, kto nam towarzyszy, i jest bardzo blisko nas.