40 dni z Jezusem. Rekolekcje ze słowami Jezusa

Wydawnictwo: Esprit
40 Days with Jesus: Celebrating His Presence
religia
Chinatsu

Jezus mówi do ciebie. Usłysz go! Ta książka stanowi niezwykłe doświadczenie rozmowy z Jezusem rozpisanej na czterdzieści dni, która może stać się podstawą osobistych rekolekcji szczególnie w okresie Wielkiego Postu. Bóg, w trakcie oczekiwania na Zmartwychwstanie, przekazuje nam swoje słowa na każdy dzień tego niezwykłego czasu. 40 dni z Jezusem to wyjątkowy zapis rozmów z Synem Bożym,...

Jezus mówi do ciebie.

Usłysz go!

40 dni z Jezusem to wyjątkowy zapis rozmów z Synem Bożym, które przemienią twoje życie, podobnie jak te zamieszczone w książce Jezus mówi do ciebie. Dzięki lekturze modlitewnych zapisków Sary Young czas tych rekolekcji stanie się głębokim przeżyciem Bożej miłości. Zanotowane przez nią słowa pozwolą ci codziennie wzbudzić w sercu pragnienie bliskości Chrystusa oraz lepiej pojąć to, jak bardzo Bóg chce w naszym życiu czynić cuda i prowadzić nas do wiecznego szczęścia w niebie.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit, 2017

źródło okładki: www.esprit.com.pl