Masaż - teoria i praktyka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne ESAN Sp. z o. o.

Publikacja stanowi kompendium wiedzy z zakresu teorii i wykonywania masażu, przeznaczona jest dla osób kształcących się w zawodzie technik masażysta oraz w zawodzie fizjoterapeuta. Obejmuje zebrane i usystematyzowane wiadomości dotyczące niemal wszystkich rodzajów i technik masażu, opisy wykonania zilustrowane zdjęciami, z uwzględnieniem różnych jednostek chorobowych, wskazań i przeciwwskazań. Podręcznik obejmuje najważniejsze informacje z zakresu masażu, uwzględniające aktualny stan wiedzy medycznej oraz dostępne pozycje literaturowe z zakresu masażu.

źródło opisu: Wydawnictwo Edukacyjne ESAN Sp. z o. o.

ArturW | 2018-04-06
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać