Pielęgniarstwo. Podręcznik dla studiów medycznych

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320029651
zdrowie, medycyna

Nowoczesny podręcznik z zakresu pielęgniarstwa. Jego treść jest zgodna z obowiązującymi obecnie standardami kształcenia dla studiów pielęgniarskich wszystkich typów. Książka jest podzielona na 12 rozdziałów, które zakończone są ćwiczeniami sprawdzającymi opanowany materiał. Autorzy kładą szczególny nacisk na uświadomienie przyszłej pielęgniarce jej roli i miejsca w systemie opieki zdrowotnej. Podkreślają znaczenie promowania zdrowia. Uwzględniają zagadnienia komunikowania się pielęgniarki z pacjentem przy wykonywaniu zabiegów diagnostycznych, pielęgnacyjnych, leczniczych i usprawniających.

bellaaaa | 2013-10-20
Na półkach: Chcę przeczytać, Medycyna