Dieta bezglutenowa i bezmleczna dla dzieci i dorosłych

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320026628
zdrowie, medycyna

Książka w przystępnej formie w postaci pytań i odpowiedzi zapoznaje czytelników z istotą choroby, jej przyczynami, różnorodnością obrazu klinicznego oraz możliwościami leczenia dietetycznego i rokowaniem. Uwrażliwia pacjentów na objawy chorobowe, wskazując jednocześnie na możliwości potweirdzenia lub wykluczenia choroby testami przesiewowymi lub wykluczenia testami przesiewowymi lub bardziej specyficznymi. POdaje także sprawdzone przepisy kulinarne.

scout | 2016-07-15
Na półkach