Zostań nawiedzoną nauczycielką, czyli jak uczyć, żeby nauczyć

Wydawnictwo: DIDASKO
Zostań nawiedzoną nauczycielką, czyli jak uczyć, żeby nauczyć
nauczyciele, poradnik, pedagogika
Martyna

Zostań nawiedzoną nauczycielką,czyli jak uczyć,żeby nauczyć. Ten poradnik jest dla Ciebie. Dla Was. Dla Nas. Masz świetnych uczniów, odnosisz sukcesy, zawsze chciałaś zostać nauczycielką, ale coraz częściej myślisz o tym, co dalej. Zostałaś nauczycielką przez przypadek, a ideały, marzenia zamknęłaś w torebce sprzed dwudziestu lat. Właśnie kończysz studia i przeraża Cię atmosfera szkolnej...

Zostań nawiedzoną nauczycielką,czyli jak uczyć,żeby nauczyć.
Ten poradnik jest dla Ciebie. Dla Was. Dla Nas. Masz świetnych uczniów, odnosisz sukcesy, zawsze chciałaś zostać nauczycielką, ale coraz częściej myślisz o tym, co dalej. Zostałaś nauczycielką przez przypadek, a ideały, marzenia zamknęłaś w torebce sprzed dwudziestu lat. Właśnie kończysz studia i przeraża Cię atmosfera szkolnej codzienności i rutyny. Pracujesz już dwadzieścia lat, jest Ci wszystko jedno i nic Ci się nie chce. Ta książka naprawdę jest dla Ciebie, tylko zajrzyj do środka. Autorka poradnika, Joanna Białobrzeska - nauczycielka, wydawca, dyrektor przedszkola i szkoły podstawowej - dzieli się z czytelnikami autentycznym doświadczeniem. Opowiada o własnych wątpliwościach, marzeniach i o codziennej pracy. Podpowiada, jak zorganizować przestrzeń w sali i na szkolnym korytarzu; jak odróżnić prawopółkulowca od lewopółkulowca; jak pracować z dziećmi zdolnymi oraz tymi, które mają trudności w uczeniu się; jak przygotować przedszkolaka do roli ucznia i jak ułożyć biznesplan. Jednocześnie jest to książka, która zawiera wielką dawkę optymizmu, doładowuje

źródło opisu: https://www.gildia.pl/literatura/91803-zostan-nawiedzona-nauczycielka

źródło okładki: https://www.gildia.pl/literatura/91803-zostan-nawiedzona-nauczycielka

Martyna | 2017-03-16
emendator | 2017-10-14