Książka dla ciebie

Seria: Poradniki psychologiczne
Wydawnictwo: Rebis
LubimyCzytać

Kim naprawdę jestem? W jakim miejscu się znajduję? Czego pragnę? Co mi sprzyja, co zagraża? Jak mam wybrać właściwą dla siebie drogę? I jak nią potem iść, aby dotrzeć tam, gdzie zamierzam – nie zagubić się, nie zniechęcić, nie poddać? Książka dla ciebie nie udziela uniwersalnych odpowiedzi na te pytania, lecz pomaga odkryć własne, najlepsze dla pracującej z nią osoby. W tym tkwi jej...

Książka dla ciebie nie udziela uniwersalnych odpowiedzi na te pytania, lecz pomaga odkryć własne, najlepsze dla pracującej z nią osoby. W tym tkwi jej wyjątkowość. Ta książka nie opisuje, lecz działa wraz z tobą, w miarę jak ją czytasz i wypełniasz rysunkami, opowiadaniami, przemyśleniami itp. Jak mądry towarzysz podróży, który sam pokonał zakręty życia, niczego nie narzuca, lecz wiele umożliwia, inspiruje, ukazuje nowe perspektywy. Niesie radość.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa