Medytacja dla każdego

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Sztuka medytacji nie zmieniła się od wieków. Czy jesteś wielkim mędrcem na szczycie góry, czy mieszczuchem w rozedrganej współczesnej metropolii a jeśli chcesz medytować, wystarczy, że przyjmiesz odpowiednią postawę. Medytować, to lepiej poznać siebie, z większą przenikliwością zajrzeć we własną duszę, rozwijać swoje możliwości i poszukiwać narzędzi pomocnych w podążaniu właściwą drogą duchową. Ni

książek: 1946
skarbka78 | 2014-05-02
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

Książka składa się z dwóch części. W pierwszej omówiono aspekty teoretyczne, a w drugiej praktykę, poprzez przedstawienie różnych technik medytacyjnych. Autorka proponuje w tym poradniku różne sposoby koncentracji, po to, by każdy mógł wybrać dla siebie najodpowiedniejsze narzędzie, a dzięki temu przyzwyczaić umysł do skupienia wyłącznie na jednym, ściśle określonym obiekcie. Do każdego ćwiczenia poza dokładnym opisem załączono rysunki bądź fotografie przedstawiające ich wykonanie.

Magdalena | 2013-02-05
Przeczytana: 01 lutego 2013