8320034841
zdrowie, medycyna

Inne wydania

Jest to nowoczesny polski podręcznik, stanowiący kompendium wiedzy o dziecku zdrowym i chorym. W książce omówiono zarówno problemy dotyczące rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci, żywienia i diagnostyki prenatalnej, jak i choroby leczone internistycznie, chirurgicznie, a także choroby nowotworowe. Szczegółową wiedzę z zakresu genetyki, patofizjologii i mechanizmów molekularnych wiążących się z rozwojem i zaburzeniami zdrowia dziecka wzbogacono najnowocześniejszymi metodami i technikami diagnostycznymi. Treść książki odpowiada współczesnym światowym kierunkom rozwoju pediatrii.Odbiorcy: studenci medycyny, pediatrzy, lekarze różnych specjalności.

książek: 1918
Olga | 2016-07-06
Przeczytana: czerwiec 2016

Mam nowszą wersję, do której pewnie wrócę jeszcze przed LEKiem.
Podczas czytania zdążyła mnie już zirytować kilka razy.
Raz, gdy było coś o wymacywaniu szmeru serca (tiaa... bo stetoskop nosi się dla ozdoby). Drugi raz: przy opisie badania przedmiotowego - coś tam było tak dziwnie napisane, że miało się wrażenie, że trzeba małemu dziecku kazać wstrzymać oddech - konia z rzędem temu, kto to uczyni.

marekdetko | 2016-11-11
annette | 2015-04-12