Szlachetne serce

Cykl: Mieć odwagę, by marzyć (tom 2)
Wydawnictwo: Dreams
Worthy heart
ew_cia

Czy irlandzkiej dziewczynie uda się znaleźć prawdziwą miłość w Ameryce? Maggie Montgomery od dawna pragnęła zobaczyć Amerykę. Jej marzenie nareszcie się spełnia. Odwiedza ukochanego brata Rylana, uciekając tym samym od niechcianych zalotów Neilla Fitzgeralda. Jednak Maggie skrywa pewien sekret. Planuje zostać w Ameryce, aby znaleźć tu nie tylko szczęście, ale też miłość swojego życia. Gdy...

Czy irlandzkiej dziewczynie uda się znaleźć prawdziwą miłość w Ameryce?

Maggie Montgomery od dawna pragnęła zobaczyć Amerykę. Jej marzenie nareszcie się spełnia. Odwiedza ukochanego brata Rylana, uciekając tym samym od niechcianych zalotów Neilla Fitzgeralda. Jednak Maggie skrywa pewien sekret. Planuje zostać w Ameryce, aby znaleźć tu nie tylko szczęście, ale też miłość swojego życia. Gdy przybywa do Irlandzkich Łąk, spotyka intrygującego mężczyznę. Na początku myśli, że to jeden ze stajennych, ale kiedy Rylan domaga się, by trzymała się z daleka od Adama O’Leary’ego, Maggie uświadamia sobie, że to brat Colleen, który niedawno wyszedł z więzienia. Niestety nie potrafi sprawić, by jej serce podporządkowało się prośbie brata.

Adam O’Leary zawsze czuł, że nie zasługuje na swoje miejsce w rodzinie. Czas spędzony w więzieniu tylko umocnił go w tym przeświadczeniu. Teraz, kiedy już odzyskał wolność, ma nadzieję, że uda mu się zmienić i odzyskać zaufanie najbliższych. Choć wcale tego nie chce, coraz bardziej zakochuje się w Maggie Montgomery.

Podczas gdy wszyscy starają się, żeby ich rozdzielić, pomiędzy tym dwojgiem rodzi się uczucie, którego nic nie może zniweczyć. Czy Adam zmienił się naprawdę? I czy jego grzeszna przeszłość nie okaże się zbyt trudna do uniesienia dla Maggie?

źródło opisu: http://dreamswydawnictwo.pl

źródło okładki: http://dreamswydawnictwo.pl

boziaczek | 2017-08-16

"Szlachetne serce" jest książką jeszcze lepszą od swojej poprzedniczki. Literatura zdecydowanie dla kobiet, ale jak dobrze się to czyta. Pomimo swojej przewidywalności, nie potrafiłam się oderwać. Fantastyczny język, sympatyczni bohaterowie i koloryt epoki.
Polecam!

DomowaKsięgarnia | 2017-07-15

Druga część serii Irlandzkie łąki o rodzinie bogatych amerykańskich ranczerów wprawi Was w doskonały, letni nastrój.

Obfitujący w zawirowania i całą paletę emocji kolejny tom o losach rodziny O’Leary pozwoli na chwilę wzruszeń i oddechu.

więcej na: domowaksiegarnia.blogspot.com

CzasemTakJest | 2017-05-17

Wracamy dziś po raz drugi w cudowne irlandzkie klimaty, mimo, że akcja nie odbywa się w Irlandii. Wracamy na ranczo noszące wdzięczną nazwę Irlandzkie łąki, by znów odetchnąć świeżym powietrzem, podziwiać szlachetne konie i wczuwać się w rozterki miłosne bohaterów.

Druga część serii "Irlandzkie łąki" traktuje o młodszym pokoleniu, które w poprzedniej części było tylko tłem. To ono w"Szlachetnym sercu" wychodzi na pierwszy plan, by zostawić w tyle bohaterów znanych nam z poprzedniej powieści.

Czy irlandzkiej dziewczynie uda się znaleźć prawdziwą miłość w Ameryce?

Anna | 2017-09-28
Na półkach: Przeczytane, 2017-52
Przeczytana: 28 września 2017

Przepiękna, delikatna i cukierkowa powieść o tym, że ludzie mogą się zmienić, o bezwarunkowej miłości do drugiego człowieka, o cierpieniu duszy i podejmowanych wyborach. Ta część poświęcona jest Collin i jej mężowi, jego rodzeństwie, które przypływa z dalekiej Irlandii. Poznajemy Maggie i Gabe'a. Bliżej poznajemy również Adama, brata Collin, trapiące go demony przeszłości i sekrety. To on zmienia się na "lepsze". Powieść jest bardzo przesłodzona, ale ja lubię długie suknie, bufiaste rękawy, wysokie kołnierze, żaboty, eleganckich, grzecznych uprzejmych i szarmanckich mężczyzn Belle Epoque. Polecam gorąco i ni mogę się doczekać kolejnej części.

renka | 2017-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2017

Była to bardzo przyjemna i szybka lektura. Przyjemni bohaterowie, fajny klimat i choć fabuła dość prosta, to powieść zawiera w sobie cenny dla mnie wątek dojrzewania do wiary głównego bohatera i za to daję dodatkową gwiazdkę.

książek: 1951

Podnosząca na duchu książka o tym że wiara w ludzi i siła duchowa mogą wiele zdziałać. Historia rodziny której więzy nie raz zostały wystawione na próbę.

Maria | 2017-12-04
Na półkach: Przeczytane, 2017