Neurofizjologia

Wydawnictwo: Arte
zdrowie, medycyna

Książka jest zbiorem aktuanej wiedzy z zakresu neurofizjologii. Autor nawiązuje do nowoczesnych koncepcji teoretycznych, przedstawia podstawową wiedzę z zakresu elektrofizjologii, czynności analizatorów i wyższych czynności nerwowych. Książka zawiera około 300 stron maszynopisu, wiele rycin przedstawiających schematy budowy i funkcjonowania struktur nerwowych, zdjęcia makro i mikroskopowe. Należy zwrócić uwagę na dużą przejrzystość i komunikatywność rycin z elementami, koniecznego dla podręcznika, dystansu i humoru.

laleczkavoodoo | 2011-02-18
Przeczytana: 28 lutego 2011