Księga zdrowia kobiety

Wydawnictwo: Rebis
zdrowie, medycyna

¬ródłem inspiracji dla autorek Księgi zdrowia kobiety była nadawana przez BBC Radio 4 cykliczna audycja poświęcona sprawom kobiet.Księga jest wyczerpującym kompendium wiedzy o wszelkich sprawach związanych ze zdrowiem kobiety. Obejmuje m.in. takie zagadnienia, jak: ciąża, antykoncepcja, seks, aborcja, menopauza, bezpłodność, depresja, nowotwory, higiena i zabiegi kosmetyczne.Znalazły się tu nie tylko specjalistyczne informacje i porady, ale też wypowiedzi kobiet na temat ich własnych doświadczeń.

LAM | 2013-09-04
Na półkach