8320028574
zdrowie, medycyna

Znakomity podręcznik z anatomii dziedziny, której znajomość w pracy chirurga jest niezbędna. W pierwszej części każdego rozdziału omówiono najistotniejsze pod względem chirurgicznym zagadnienia anatomii, w drugiej przedstawiono techniki chirurgiczne w najczęściej stosowanych zabiegach. Ogromną wartość książki stanowi bogaty materiał ilustracyjny obrazujący najważniejsze zagadnienia anatomiczne i metody operacyjne. Dodatkową zaletą jest opis zabiegów przy zastosowaniu chirurgii laparoskopowej.

satellite22 | 2013-08-04
| 2013-04-25