Rozmówki polsko-rosyjskie

Tłumaczenie: Sergiusz Kuczyński
Wydawnictwo: Kram
Rosja, Rosjanie, język rosyjski
ArtZ72

Seria Wydawnictwa KRAM jest adresowana do polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Rozmówki... Obejmują zwroty potoczne, pytania i odpowiedzi ułatwiające porozumiewanie Polaków-cudzoziemców w różnych sytuacjach np.. W hotelu, u lekarza, na poczcie, w aptece, na przejściu granicznym. Opis różnych zdarzeń, z jakim może się spotkać turysta za granicą jest poprzedzony krótkim zarysem gramatyki...

Opis różnych zdarzeń, z jakim może się spotkać turysta za granicą jest poprzedzony krótkim zarysem gramatyki języka jak również zasadami wymowy.W nawiasach [...] podana została wymowa, a znak \" \' \" stoi przed sylabą akcentowaną.
Liczymy, że przejrzysty układ rozmówek.. pomoże wielu turystom łatwiej odnaleźć się w konkretnych sytuacjach z jakimi mogą się spotkać wyjeżdżając poza granice Polski.

źródło opisu: http://wydawnictwo-kram.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-kram.pl