Козленок в молоке

Wydawnictwo: AST (Издательство АСТ)
Козленок в молоке
9785457201620
rosyjski
tsantsara

Pełna groteski historia literackiej kariery z niedawno minionych czasów w byłego ZSRR i czasu jego transformacji, gdy nie trzeba było specjalnie nic pisać, by móc zostać uznanym za znamienitego pisarza. Autor wyśmiewa stosunki, które to umożliwiają. Po raz pierwszy książka ukazała się w 1995 roku, zekranizowano ją w 2003, na jej podstawie nakręcono serial pod tym samym tytułem. Głównym...

Po raz pierwszy książka ukazała się w 1995 roku, zekranizowano ją w 2003, na jej podstawie nakręcono serial pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem jest poeta, Duchow.

źródło opisu: opis autorski