Rozmówki polsko-bułgarskie

Wydawnictwo: Kram
ArtZ72

Seria Wydawnictwa KRAM jest adresowana do polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Rozmówki obejmują zwroty potoczne,pytania i odpowiedzi ułatwiające porozumiewanie się w zakresie podstawowym- w różnych sytuacjach, np.. W hotelu, u lekarza, na poczcie, w aptece, na przejściu granicznym. Opis różnych zdarzeń, z jakimi może się spotkać turysta za granicą, jest poprzedzony krótkim...

Opis różnych zdarzeń, z jakimi może się spotkać turysta za granicą, jest poprzedzony krótkim wprowadzeniem dotyczącym wymowy i transkrypcji.
Rozmówki te mają posłużyć nie tylko turystom i biznesmenom, ale też wszystkim, którzy zajmują się językiem bułgarskim, szczególnie studentom slawistyki, ponieważ opracowano w nich słownictwo potrzebne w różnych fazach nauki języka obcego.

źródło opisu: http://wydawnictwo-kram.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-kram.pl