Zwięzła gramatyka języka węgierskiego

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
ArtZ72

„Zwięzła gramatyka języka węgierskiego” w przystępny i przejrzysty sposób zapoznaje uczącego się z zasadami wymowy i pisowni, budową i odmianą wyrazów oraz składnią. Zagadnienia gramatyczne objaśnione są pod kątem odbiorcy polskiego. Przeznaczona do nauki języka węgierskiego na poziomie podstawowym i średnim, może też stanowić nieocenioną pomoc dla osób pragnących uporządkować swoją wiedzę językową.

źródło opisu: http://wiedza.pl

źródło okładki: http://wiedza.pl