Słownik wiedzy o Policji

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Aspra-JR
estrella1995

Oddawany do rąk Czytelników "Słownik wiedzy o policji" to opracowanie oryginalne o dużej wartości tak naukowej, jak i popularnonaukowej. W wielu aspektach systematyzuje lub poszerza wiedzę dotyczącą policji, np. w zakresie: jej historii, zadań, uprawnień, infrastruktury, współpracy, strategii i taktyki działania, kontroli, a także towarzyszących temu wyzwań czy problemów. Publikacja jest...

Publikacja jest efektem długotrwałej i wytężonej pracy zespołu specjalistów reprezentujących: Instytut Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komendę Główną Policji. Zespół ten grupuje ekspertów mających zarówno wiedzę teoretyczną, jak i doświadczenie praktyczne.
Słownik rekomenduję nie tylko osobom zainteresowanym funkcjonowaniem policji, ale także tym wszystkim, którzy zajmują się (tak w teorii, jak i w praktyce) problematyką bezpieczeństwa.
prof. dr hab. Sebastian Wojciechowski

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/Slownik-wiedzy-o-Policji,84897942,p.html

źródło okładki: https://emp-scs-uat.img-osdw.pl/img-p/1/kipwn/d576...»

estrella1995 | 2017-03-13