Księżniczka. Wielka księga opowieści

Wydawnictwo: Egmont Polska
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki
iw-

Chcesz podjąć wyzwanie Roszpunki, wyruszyć w podróż w poszukiwaniu purpurowej perły i wziąć udział w pustynnym wyścigu? Przenieś się do zaczarowanego świata księżniczek, gdzie zasiądziesz w magicznej kuchni z Tianą, z Bellą zagłębisz się w mądrych książkach, Aurora zabierze cię na przejażdżkę na grzbiecie wierzchowca, a Śnieżka odkryje z tobą tajniki lasu. Poznaj nowe przygody księżniczek i poczuj się jak jedna z nich!

źródło opisu: egmont.pl

źródło okładki: egmont.pl

iw- | 2017-03-12
Przeczytana: 12 marca 2017

Niezwykle barwne i pouczające opowieści o księżniczkach.

Anna Parzychowska | 2018-03-27
Przeczytana: 2017 rok