Ku nowym czasom

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 25)
Wydawnictwo: NORDI-PRESS
Bran

Sigrid prowadzi szczęśliwe życie u boku Jeremiasa, któremu urodziła córkę Lovindę. Tymczasem jej straszy syn, Lavrans, dorasta i pojawiają się coraz to nowe problemy. - Nic na to nie poradzę, że martwię się o los Lavransa. Czy to głupie? - rzekła Sigrid. - Myślę o tym, jak on zareaguje, gdy dowie się, że jego biologiczny ojciec siedzi w więzieniu w Akershus oskarżony o współudział w...

- Nic na to nie poradzę, że martwię się o los Lavransa. Czy to głupie? - rzekła Sigrid. - Myślę o tym, jak on zareaguje, gdy dowie się, że jego biologiczny ojciec siedzi w więzieniu w Akershus oskarżony o współudział w morderstwie. Boję się, że inne dzieci będą go zaczepiały i mu dokuczały. Martwię się, że nie będzie miał przyjaciół. Czy martwię się bez powodu?
- Myślisz tak, jak myśli każda matka - odparła Ingrid. - Nie przychodzi mi do głowy nic dobrego, co mogłabym powiedzieć o Konradzie.

źródło opisu: http://saginorweskie.pl/index.php?option=com_conte...(?)

źródło okładki: https://literia.pl/dziedziczka-z-alvestad-tom-25