Tygrysek

Wydawnictwo: Zin Zin Press
komiksy
Zordon

Komiks opowiada o perypetiach załogi hitlerowskiego czołgu typu "Tygrys" w ostatnich dniach II wojny światowej. Autor scenariusza i rysunków Rafał Jerzak na sposób filmowy przedstawia brawurowy rajd niemieckiego czołgu na tyłach armii amerykańskiej, nie unika komizmu sytuacji, a całość dynamicznej historii prowadzi do zaskakującego finału. Dbałość o realistyczne szczegóły sprzętu wojskowego i mundurów jest iście godna uwagi. Podobnie z charakterystycznymi rysami postaci pojawiających się na kartach komiksu (czterej pancerni i pies również obecni). Historia przeznaczona jest zarówno dla małoletniego czytelnika, dla nastolatków i dorosłych.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/tygrysek/1

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/tygrysek/1,okladka