Dwa skradzione listy

Seria: seria z serduszkami
Wydawnictwo: Edytor
Zwei gestohlene Liebesbriefe
wrzos118

Cecylia Dallison, żona angielskiego lorda, została wbrew swej woli namówiona, a raczej zmuszona przez ojca do ślubu. Za zgodą męża utrzymuje korespondencję ze swoim byłym narzeczonym, Edgarem. Jednak pewnego dnia znika jeden z listów. I nie jest to jedyna rzecz, którą skradziono... W tej sytuacji do akcji musi wkroczyć niezawodny Jean Morais, sympatyczny detektyw, którego czytelniczki poznały w innych powieściach Friedy Birkner.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

Alcia14 | 2017-05-17