Niesamowita rodzinka

Seria: seria z serduszkami
Wydawnictwo: Edytor
Diese unheimliche Familie
wrzos118

Tylko pan może mi pomóc. Nie wiem co robić dalej. Tymi słowami powitał słynnego detektywaJeana Morais, jego niespodziewany gość.Był nim przyjaciel Wernera Helmerdinga, którego skazano na osiem lat ciężkich robót za zabójstwo. Przyjaciel jest przekonany, że Werner jest niewinny, a uwolnić go i oddać w ramiona szalejącej z rozpaczy ukochanej może jedynie wykrycie prawdziwego mordercy. Wspierany przez przyjaciół Wernera detektyw i tak mocno się napracuje, zanim śledztwo zostanie uwieńczone sukcesem, a niełatwa miłość znajdzie w końcu spełnienie.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

Magdalena773 | 2017-04-02