Podręcznik ultrasonografii. Podstawy wykonywania i interpretacji badań ultrasonograficznych

Wydawnictwo: MediPage
zdrowie, medycyna

Książka jest przeznaczona dla lekarzy chcących zwiększyć swoje możliwości wykorzystywania badań ultrasonograficznych oraz dla studentów wiążących swoje zawodowe cele z diagnostyką ultrasonograficzną. Napisana przez Matthiasa Hofera wybitnego specjalistę w zakresie diagnostyki radiologicznej jest doskonałym przewodnikiem po interpretacji obrazów ultrasonograficznych. zawiera ponad 700 wysokiej jakości obrazów, schematy anatomiczne, listy i tabele wartości prawidłowych oraz quizy do samodzielnej weryfikacji swojej wiedzy. Jest niewątpliwie pozycją godną polecenia.

romal12 | 2014-12-20