zarys współczesnej ortodoncji

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
5 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788320036879
zdrowie, medycyna

Podręcznik zawiera podstawowe informacje na temat powstawania, rozpoznawania i leczenia nieprawidłowości narządu żucia, a także nowoczesne metody badawcze.Obecne wydanie zostało uzupełnione o nowe zagadnienia, takie jak: opis wieku kostnego na podstawie zdjęć teleradiologicznych uwidaczniających kręgi szyjne, nowe metody terapii ortodontycznych, aparaty termoformowalne.

denudatio_pulpae | 2015-08-09

Czy takiej współczesnej ortodoncji to bym się kłóciła. W dobie komputerowej analizy wskaźników, cefalometrii i tym podobnych bajerów nauka na pamięć każdego kąta, wartości wskaźnika, wzorów, stadiów wieku kostnego itd. była tylko sztuką dla sztuki. Albo gnębieniem studentów, ale przecież kto by był taki złośliwy, prawda? :)
Za mało informacji na temat tej faktycznie współczesnej ortodoncji, poza tym to całkiem przyjemny podręcznik.

peppie | 2016-06-06
Przeczytana: 03 czerwca 2016

ORTODONCJA zaliczona, choć niekoniecznie dzięki tej 'książce'.
Mnie nie przypadła do gustu, ciężko mi się czyta.

Angelika | 2016-10-19
Na półkach: 2016, Stomatologia, Przeczytane