Lawless

Okładka książki Lawless Michelle St. James
Okładka książki Lawless
Michelle St. James Wydawnictwo: Blackthorn Press Cykl: Mob Boss (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Mob Boss (tom 3)
Blackthorn Press
2015-10-22
2015-10-22
mafia romans

2051

Angel Rossi nie jest dłużej naiwną dziewczyną porwaną przez Nico Vitale.

Teraz ona jest szefem.

Ale kiedy Angel zostaje prawie zabita, zmuszona jest przyznać, że ktoś chce jej śmierci – i Nico też. Wkrótce okazuje się, że została wyznaczona za ich życie wysoka nagroda przez jednego z ludzi, któremu wierzyli, że mogą ufać.

Teraz Nico i Angel uciekają, zdesperowani, aby dostać jedyną rzecz, która może zostać przehandlowana za ich życie - i być może szansę, aby zacząć od nowa.

Angel Rossi nie jest dłużej naiwną dziewczyną porwaną przez Nico Vitale.

Teraz ona jest szefem.

Nawet kiedy przejmuje kontrolę nad imperium jej ojca, nadal rozpacza z powodu straty Nico. Niezależnie od okoliczności, w których się spotkali, była w nim zakochana. Potem zjawia się Nico, a Angel jest zbyt wściekła przez jego dwulicowość, aby cieszyć się tym, że wrócił....

Po dwóch tomach myślałam, że autorka się rozkręci, dałam jej szansę, ale niestety, w tej części niczego nowego nie znajdziemy. Ponownie autorka zmarnowała potencjał książki, choć mogła powstać naprawdę dobra książka. Po "zmartwychwstaniu" Nico okazuje się, że Angel grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, bo na nią i jej brata został wydany "wyrok". Zaczyna się więc targowanie o życie z niebezpiecznymi bossami mafii, aby zyskać ułaskawienie, muszą zdobyć pewien plik. Wszystko dobrze, tylko dlaczego autorka nie wymyśli bardziej oryginalnej metody jego zdobycia, tylko powiela rozwiązania z poprzednich części? Przez to najnormalniej zrobiło się nudno. W momencie, kiedy zrobiło się naprawdę niebezpiecznie, okazało się, że wystarczył niewielki wysiłek... Zdecydowanie jestem bardziej wymagającym czytelnikiem, który nie zadowala się ogromem seksu, że też stres im w tym nie przeszkadza...

• Cykl/seria
  • Brakujące części