Receptura apteczna Podręcznik dla studentów farmacji

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
7 (10 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788320037074
zdrowie, medycyna

Inne wydania

Drugie wydanie, uaktualnione i rozszerzone, nowoczesnego podręcznika poświęconego całokształtowi zagadnień związanych z wytwarzaniem leków w aptece.

Fragaria | 2017-06-12
Na półkach: Przeczytane, Studia
Przeczytana: czerwiec 2017

Jest to bardzo dobra książka do nauki technologii postaci leku. Dla wielu niezbędnik na III roku. Według mnie jest bardziej zrozumiała, czytelniejsza i łatwiejsza w odbiorze niż Fiebig. Oczywiście niektóre rzeczy trzeba doczytać z innych źródeł, ale ta książka + notatki/ skrypty niesamowicie ułatwia zaliczenie niewielkiego kawałka tego przedmiotu.

Milka555 | 2013-04-23

pisana jasnym językiem, przejrzysta struktura. Ułatwia naukę do egzaminów. Niemniej w porównaniu z innymi pozycjami z podobnych gałęziach występują pewne wzajemne wykluczenia.

Effcia | 2016-12-02
Natasza Pavlova | 2014-09-15