Komputerowy warsztat projektanta

Wydawnictwo: ABE Dom Wydawniczy
Designers Desktop Manual
projektowanie
misscherry

Komputerowy warsztat projektanta to podręcznik dla projektantów na wszystkich poziomach zaawansowania. Wprowadza czytelnika w podstawy projektowania i druku publikacji, oferując propozycje rozwiązań najczęstszych problemów technicznych,praktyczne scenariusze oraz bogactwo porad i wskazówek. Za pomocą instrukcji i inspirujących przykładów czytelnik uczy się kro po kroku, jak radzić sobie z czcionką, typografią, kolorami, obrazowaniem, układem tekstu i drukiem.

źródło opisu: ABE Dom Wydawniczy, 2008

źródło okładki: Zdjęcie autorskie