Skizz

Wydawnictwo: Studio Lain
Skizz
komiksy
Łukasz

Zhcchz pochodzi z odległego od Ziemi Tau Ceti. Podróżuje przez gwiazdy do domu. Roxy jest zwyczajną uczennicą z Birmingham. Wiedzie nudne życie z dnia na dzień. Kiedy ta dwójka się spotka ich życia zmienią się na zawsze. Roxy musi chronić swojego nowego przyjaciela z kosmosu i znaleźć sposób by odesłać go do domu. Będzie miała do pomocy lakonicznego motocyklistę Loza oraz niezbyt...

Roxy musi chronić swojego nowego przyjaciela z kosmosu i znaleźć sposób by odesłać go do domu. Będzie miała do pomocy lakonicznego motocyklistę Loza oraz niezbyt rozgarniętego, bezrobotnego hydraulika Corneliusa. Przeciwko nim stanie pochłonięty obsesją rządowy łowca kosmitów Van Owen.

Niezwykła opowieść o przyjaźni i tolerancji prosto od mistrza komiksu Alana Moore'a (kultowi STRAŻNICY) i świetnego rysownika Jima Baikie (cykl TOMORROW STORIES).

źródło opisu: http://www.studiolain.pl/nasze-tytuly/skizz/

źródło okładki: http://www.studiolain.pl/uploads/okladki/skz1.jpg

pu-chatka | 2017-03-19
Na półkach: Posiadam

Fajny komiks, ale jakość wydania tragiczna. Poważne wydawnictwo powinno inwestować w poważną drukarnię.

jkesil | 2017-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2017

Skizz to klasyk, który się brzydko zestarzał. Nie jak Weapon X lub Judge Dredd Bisleya czy Zabójczy Żart, Szninkiel i inne - tym razem historia E.T. w Birmingham powtórzona i przemielona przez popkulturę w setkach sztamp i wariacji nie robi żadnego wrażenia. Czy robiła w latach 80-tych? Nie wiem, wtedy oglądałem He-Mana i marzyłem o resorakach. Dziś nie robi.

Damian | 2017-07-16
endriucom_komiks | 2017-06-14