Tęsknota

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 22)
Wydawnictwo: NORDI-PRESS
Lengselens lenker
Bran

Pewnego dnia Jacob zaprasza Louise na piknik i w romantycznych okolicznościach oświadcza się jej. Louise, choć się tego spodziewała, milczy. Wprawdzie kocha Jacoba, ufa mu i czuje, że on nigdy nie zada jej bólu, ale czy znajdzie w sobie odwagę, by powiedzieć "tak"? Jacob wyjął z koszyka chleb, ser, masło i lemoniadę. Miał też przygotowane dwa kubki, do których nalał napój, a potem wzniósł...

Jacob wyjął z koszyka chleb, ser, masło i lemoniadę. Miał też przygotowane dwa kubki, do których nalał napój, a potem wzniósł toast:
- Za dobrą przyszłość.
Coś w jego głosie sprawiło, że Louise niespokojnie się poruszyła. Kiedy jednak na niego spojrzała, nie była pewna, co właściwie chciał powiedzieć. Znowu wpatrywał się w morze i zdawało się, że myślami jest gdzie indziej.

źródło opisu: http://saginorweskie.pl/index.php?option=com_conte...(?)

źródło okładki: https://literia.pl/dziedziczka-z-alvestad-tom-22