Lizbona. Pascal 360 stopni

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Marta

Lizbona – miasto starsze od Rzymu, z charakterystycznymi żółtymi tramwajami przywiezionymi z USA, mostem Vasco da Gama wzorowanym na konstrukcji z San Francisco, arabska dzielnica Alfama. Ile Lizbony w Lizbonie? Warto sprawdzić, spacerując jej uliczkami. Dlatego niezmiennie: Pascal poleca Lizbonę! Przewodnik napisany przez „lokalsów”, który powstał dzięki kilkudziesięcioletniemu...

Przewodnik napisany przez „lokalsów”, który powstał dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu Pascala.

• funkcjonalna spirala i przyjazny układ

• wyjmowana mapa z zaznaczonymi atrakcjami

• łatwe wyszukiwanie informacji

• subiektywne opinie autorów

• gotowe plany wycieczek

• miejsca znane tylko TU-bylcom