Wiara czyni cuda

religia
Agata

Świadectwa niezwykłych uzdrowień duchowych i fizycznych, których autor był naocznym świadkiem. Nie jest to traktat teologiczny, ale samo życie. Bohaterowie tej książki doświadczyli wszechogarniającej miłości Bożej w trudnych sytuacjach życia, w zmaganiach z chorobą i cierpieniem. Zaufali Bogu i zostali uzdrowieni. Niezwykłość tych świadectw polega na tym, że ukazują, jak ludzie dzięki...

Bohaterowie tej książki doświadczyli wszechogarniającej miłości Bożej w trudnych sytuacjach życia, w zmaganiach z chorobą i cierpieniem. Zaufali Bogu i zostali uzdrowieni. Niezwykłość tych świadectw polega na tym, że ukazują, jak ludzie dzięki bezwarunkowej wierze i miłości zmienili swoje dotychczasowe życie.

źródło opisu: internet

źródło okładki: internet