Podstawy fizjoterapii. Podstawy metodyczne i technika wykonywania niektórych zabiegów. Część 2

Wydawnictwo: Kasper
zdrowie, medycyna

Druga cześć trzytomowego podręcznika Podstawy fizjoterapii. Podręcznik obejmuje całokształt złożonej problematyki fizjoterapii i rehabilitacji, którą przedstawiono w sposób kompleksowy i dobrze zilustrowany, ułatwiający zrozumienie podstawowych zagadnień z tego zakresu. Część druga obejmuje następujące działy: Metodyczne podstawy fizjoterapii; Zabiegi fizykalne; Ćwiczenia lecznicze; Wybrane zagadnienia reedukacji nerwowo-mięśniowej. Rok wydania: 2004;

Kasia001 | 2016-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2016