... a życie płynie...

Some can whistle
838509427X
ojciec, córka, rodzicielstwo
frania007

A życie płynie... to odznaczająca się pisarskim kunsztem, wzruszająca i pełna czarnego humoru opowieść o miłości ojca do córki. W życiu Danny'ego Decka, bajecznie bogatego producenta popularnego serialu telewizyjnego, wkracza pewnego dnia nie widziana od chwili narodzin dwudziestoletnia córka, T. R. Wkracza z dwójką swoich dzieci, przyjacielem - notorycznym złodziejem, który ukradł nawet ich łoże małżeńskie, gronem przyjaciółek z pracy, a także z panicznym lękiem przed zemstą odsiadującego karę w więzieniu męża. Zafascynowanie Danny'ego piękną, nieposkromioną córką przeradza się w pełną czułości ojcowską miłość. Zblazowany, starzejący się milioner, otoczony nader ekscentrycznymi przyjaciółmi i eks-kochankami ze świata filmu, po raz drugi w życiu staje się przede wszystkim ojcem i razem z córką przeżywa jej radości i dramatyczne koleje losu.

źródło opisu: Wydawnictwo Wojciech Pogonowski Ltd, 1994

źródło okładki: google