Ćwiczenia duchowe. Przewodnik po przygodzie życia

Wydawnictwo: WAM
The Ignatian Adventure. Experiencing the Spiritual Exercises of Saint Ignatius in Daily Life
religia
Ursa

Każda przygoda ma swój początek... Jak pogłębić życie duchowe, pomimo braku czasu i codziennych obowiązków? Jak spotykać Boga w modlitwie, pomimo zmęczenia i zniechęcenia? Jak rozpocząć najwspanialszą przygodę życia, pomimo dokonanych wcześniej wyborów? Kevin O'Brien SJ przedstawia program rozwoju duchowego w oparciu o tradycje ignacjańskie. Autor jest doświadczonym kierownikiem duchowym i...

Każda przygoda ma swój początek...

Jak pogłębić życie duchowe, pomimo braku czasu i codziennych obowiązków?

Jak spotykać Boga w modlitwie, pomimo zmęczenia i zniechęcenia?

Kevin O'Brien SJ przedstawia program rozwoju duchowego w oparciu o tradycje ignacjańskie. Autor jest doświadczonym kierownikiem duchowym i popularnym rekolekcjonistą, który zanim został jezuitą, był prawnikiem i nauczycielem. W książce dzieli się własnym doświadczeniem i zaprasza do wyruszenia w drogę, na której potrzebne są tylko Ćwiczenia Duchowe, by rozpocząć fascynującą przygodę życia.

"Wyjątkowy charakter i piękno Ćwiczeń polegają na tym, że dzięki nim uczymy się splatać opowieść naszego życia z opowieścią o życiu Jezusa Chrystusa. Ćwiczenia pomogły mi uświadomić sobie mocniej, jak Bóg prowadził mnie w przeszłości, jak działa w moim życiu teraz i jak wzywa mnie w przyszłości. Dzieje się tak, ponieważ dzięki Ćwiczeniom uwalniam się od wewnętrznego zgiełku utrudniającego osiągnięcie tej błogiej świadomości". Kevin O'Brien SJ

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa