Strażnica na Pograniczu

Seria: Greyhawk
Wydawnictwo: ISA
Keep on the Borderlands
gonlin, ork, kapłan

Nastały ciężkie czasy. Bandyci grasują tuż za murami. Hordy orków i goblinów włóczą się po okolicy, atakując karawany i zabijając kupców. Twierdzę nawiedzają kapłani w ciemnych szatach, którzy kierują się w dzicz, by nigdy z niej nie powrócić. W takich właśnie okolicznościach drużyna wynajętych śmiałków wyrusza do Jaskiń Chaosu, by raz na zawsze położyć kres niepokojom. Być może pogranicze już nigdy nie będzie bezpieczne.

Bestla | 2016-08-02
Tomasz Cybula | 2015-02-15