Tajemnice energii drzew

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Rondelek

Człowiek współczesny tęskni do natury, marzy o zespoleniu się z jej siłami, rozumieniu i używaniu jej mocy. Taką możliwość daje magia naturalna: ognia, wody, powietrza i ziemi. Drzewa to nasi przyjaciele. Posiadają ogromną ilość energii, a ich moc jest wyjątkowo silna i skuteczna. Nasze prababki doskonale znały ochronne właściwości drzew i umiały je odpowiednio wykorzystać. Ta książka to...

Ta książka to zbiór rytuałów chroniących przez złym okiem, zawiścią, zapewniających powodzenie, dobre zdrowie, długowieczność, dostatek oraz pomyślność we wszystkich dziedzinach życia.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: google