Drugie pokolenie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Opowieść o dzieciach bohaterów sagi DRAGONLANCE, o niebezpiecznej wyprawie po klejnot oraz legenda o córce Raistlina. Towarzysze lancy uchronili świat przed mrokiem, przywracając równowagę dobra i zła. Okrzyknięto ich bohaterami, gdy po zakończonej wojnie na Kynn powrócił pokój. Jednak równowaga sił ciągle się zmienia. Królowa Ciemności została pokonana, ale nie zniszczona, nadal ma potężną moc.

Aiwlys | 2013-02-11
Przeczytana: kwiecień 2011

Myślę, że po Kronikach i Legendach Dragonlance, to bardzo ważny tom. Dobrze jest go przeczytać przed czwartym tomem Kronik, ponieważ wiele tłumaczy i nakreśla nam postacie, które nie są nam jeszcze znane. Kilka opowiadań, lepszych i gorszych, ale jak najbardziej w stylu Margaret Weis. Dobrze się czytało.

Dariusz Płochocki | 2013-03-08

Co prawda czytałem poprzednie wydanie, ale oczywiście dla osób czytających trylogię i sięgających po lato pozycja obowiązkowa, szczególnie próba Palina Majere i wyprawa z bogiem krasnoludów dobrze się czyta, mnie osobiście zawiodła trochę postać syna Kitary.

GozdziU | 2016-07-04
Jaguś | 2016-07-03