Cień podejrzenia

Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 21)
Wydawnictwo: NORDI-PRESS
Bran

Wraz z upływem czasu Ingrid coraz bardziej przekonuje się do Edvarda, choć nie może powiedzieć, że dotarła do najgłębszych zakamarków jego duszy. Jednak któregoś dnia Valborg wyjawia długo skrywaną tajemnicę, twierdząc, że syn miał coś wspólnego ze śmiercią ojca Ingrid. - Chcesz przez to powiedzieć, że mam wobec ciebie dług wdzięczności? Za to, że zniżyłaś się do tego, by być moją kochanką?...

- Chcesz przez to powiedzieć, że mam wobec ciebie dług wdzięczności? Za to, że zniżyłaś się do tego, by być moją kochanką? - oburzył się Edvard.
- Czyli to nieprawda, tak? Nie kręciłeś się w pobliżu bryczki ojca? Valborg to wszystko sobie ubzdurała?

źródło opisu: http://saginorweskie.pl/index.php?option=com_conte...(?)

źródło okładki: https://literia.pl/dziedziczka-z-alvestad-tom-21