Uzdrawiające medytacje. Przewodnik po medytacjach dla zdrowia i pokoju umysłu

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
zdrowie, medycyna

Poradnik przedstawiający proste wyjaśnienia, jak radzić sobie z trudnościami poprzez medytacje. Opisano w nim ponad sto łatwych do wykonania ćwiczeń, które pomogą znaleźć czytelnikowi właściwe rozwiązania problemów dnia codziennego. ćwiczenia zostały opracowane z myślą o osobach przeciążonych różnymi obowiązkami i zestresowanych, które potrzebują skutecznych metod relaksacji lub chcą rozwijać swoją samoświadomość.

Divja | 2012-10-24
naira2 | 2016-10-11