832002546X
zdrowie, medycyna

Unikatowa na rynku polskim pozycja wydawnicza. Przedstawiono w niej niezmiernie rzadko opracowywane zagadnienia monitorowania jakości, liczenia kosztów i analizy opłacalności technologii medycznych, kontraktowania usług zdrowotnych, marketingu i komputeryzacji oraz perspektyw rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce. Podręcznik zawiera polsko-angielski słownik pojęć ekonomicznych oraz streszczenie w języku angielskim.Publikacja będzie przydatna lekarzom, którzy podejmując decyzje kliniczne, podejmują tym samym decyzje ekonomiczne, kadrze zarządzającej zakładami opieki zdrowotnej, kasami chorych, firmami ubezpieczeniowymi oraz zdrowiem publicznym.

Chaoticreader | 2016-04-30
Greta | 2012-06-02