Renesans akupunktury

Wydawnictwo: Medyk
8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

wydawnictwo Medyk Warszawa 2005 wydanie II poprawione i uzupełnione Ksiażka Renesans akupunktury prof. dr n. med zbigniewa Garnuszewskiego w nowym wydaniu jest podręcznikiem dla lekarzy, którzy interesują się akupunkturą. Opisane są wszystkie pukty akupunktury na przedstawionych meridianach. zawiera między innymi schematy nakuwań w niekturych jednostkach chorobowych, które mogą być przydatne w codziennej praktyce lekarskiej. Książka zainteresuje również wszystkie inne osoby pragnoce poznać szczegóły tej starej chińskiej metody leczenia

książek: 2044

Bardzo dobre wprowadzenie do Akupunktury.

Nightwolf | 2012-04-16
Kochiyo | 2011-06-04