Alergia dróg oddechowych u dzieci

Wydawnictwo: Cedrus Publishing House
zdrowie, medycyna

Leczenie chorób alergicznych jest długotrwałe i przysparza wielu problemów. Jeżeli nawet udaje się stłumić uciążliwe, a czasami nawet groźne dla życia objawy, to rodzice często obserwują pogarszanie się ogólnego stanu zdrowia dziecka. Ogromną pomocą może być całościowy program opracowany przez autora, doświadczonego niemieckiego lekarza. Program ten jest doskonałym uzupełnieniem terapii zaleconej przez lekarza, a w wielu przypadkach umożliwia trwałe wyleczenie.

Basiek | 2013-07-20
Na półkach