Bóle reumatyczne

Wydawnictwo: Cedrus Publishing House
zdrowie, medycyna

Autor książki radzi jak szybko łagodzić ostre bóle reumatyczne, uczy sposobów łagodzenia i eliminowania bólów przewlekłych oraz opisuje czynniki sprzyjające rozwojowi choroby, których należy unikać. Książka omawia też ścisły związek pomiędzy dolegliwościami reumatycznymi a niezdrowym stylem życia, zwłaszcza nieprawidłowym odżywianiem. Dzięki regularnemu stosowaniu proponowanych zabiegów można nawet powstrzymać rozwój choroby. Rady zawarte w książce pomogą chorym odzyskać dobre samopoczucie i radość życia.

Tineczka1991 | 2013-12-28