Apteka natury. Poradnik zdrowia - Jadwiga Górnicka

Wydawnictwo: AWM
zdrowie, medycyna

zdrowie jest dla nas podstawą pogody ducha, sukcesów, a przede wszystkim poczucia dobrze przeżytego życia, życia, które zostało dane nam tylko jeden raz. Apteka natury , opracowana przez lekarkę-naturalistkę, jest kompleksowym poradnikiem dla zdrowych, pragnących utrzymać zdrowie do późnych lat życia, i dla chorych, którzy chcą odzyskać sprawność swojego organizmu. zaletą książki jest to, że w jednym opracowaniu znalazło się wiele metod wywodzących się z różnych kultur i tylko od czytelnika zależy wybór najwłaściwszej dla niego.

vatha | 2016-02-02
Anula | 2015-11-29