Okładka książki Apteka natury. Poradnik zdrowia - Jadwiga Górnicka

AWM
zdrowie, medycyna
typ
papier
6,76 (21 ocen i 0 opinii)

Opis książki

zdrowie jest dla nas podstawą pogody ducha, sukcesów, a przede wszystkim poczucia dobrze przeżytego życia, życia, które zostało dane nam tylko jeden raz. Apteka natury , opracowana przez lekarkę-naturalistkę, jest kompleksowym poradnikiem dla zdrowych, pragnących utrzymać zdrowie do późnych lat życia, i dla chorych, którzy chcą odzyskać sprawność swojego organizmu. zaletą książki jest to, że w jednym opracowaniu znalazło się wiele metod wywodzących się z różnych kultur i tylko od czytelnika zależy wybór najwłaściwszej dla niego.

Gdzie kupić?
Sklep