Cuda uzdrawiania pranicznego. Podstawy leczenia energią naturalną

Wydawnictwo: Medium
zdrowie, medycyna

Metoda uzdrawiania pranicznego polega na wykorzystywaniu siły prany, czyli wewnętrznej energii życiowej. Książka jest kursem dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać i praktykować tę metodę leczenia. Autor dokładnie wyjaśnia mechanizm uzdrawiania pranicznego, mówi w jaki sposób i w jakich warunkach można je stosować wobec innych i wobec siebie, a także podaje szczegółowe instrukcje, jak za pomocą prany leczyć konkretne schorzenia fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Driada | 2016-08-29
She-wolf | 2015-07-06