Jeszcze raz

Wydawnictwo: Czwarta Strona
literatura polska
Ag2S

Jak daleko można się posunąć, by odzyskać utraconą miłość? Agata nie potrafi pogodzić się z odejściem Alana. Porzuca swoje dotychczasowe życie i postanawia odzyskać ukochanego. Pełna nadziei, chce mu pomóc uporać się z problemami. Nie spodziewa się jednak, że tak trudno odbudować raz utracone zaufanie. I że jej miejsce w sercu Alana zajmuje ktoś, komu trudno będzie dorównać. Poruszająca...

Jak daleko można się posunąć, by odzyskać utraconą miłość?

Poruszająca opowieść o tym, jak cienka jest granica między obsesją a miłością. I jak łatwo ją przekroczyć.

Agata Przybyłek po raz kolejny udowadnia, że potrafi zarówno bawić, jak i wzruszać. Czytelniczki, które z zachwytem przyjęły jej powieść „Bez Ciebie”, z pewnością polecą również tę subtelną i chwytającą za serce książkę!

źródło opisu: http://czwartastrona.pl/jeszcze-raz/

źródło okładki: http://czwartastrona.pl/jeszcze-raz/

Cyrysia | 2017-05-18

''Jeszcze raz'' to nostalgiczna historia, która wzruszy niejednego czytelnika. Z dużym wyczuciem i wrażliwością opowiada o bólu, tęsknocie, godzeniu się ze stratą, skomplikowanych relacjach międzyludzkich, niebezpiecznym balansowaniu na krawędzi obsesji, a także o desperackiej próbie odzyskania kontroli, pomimo wielu utrudnień, jakie napotykamy na swojej drodze. Dzięki tej książce docenisz zwyczajne momenty, codzienną bliskość i wsparcie najbliższych. Polecam! Satysfakcja gwarantowana.

Milena | 2017-05-27
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 27 maja 2017

Agata jest młodą dziewczyną, która jako nastolatka przeżyła w domu piekło. Teraz najważniejsza dla niej jest praca, choć nie może pogodzić się ze stratą ukochanego. Wiadomo stara miłość nie wygasa tak łatwo. Co jest wstanie zrobić żeby ją odzyskać?

Alan właśnie utracił kobietę, którą kochał, więc zatraca się w pracy, aby choć na chwile jego myśli nie krążyły wokół Katarzyny. Czy w takim stanie jest szansa żeby jego serce otworzyło się na kogoś innego?

„Jeszcze raz” to ujmująca pozycja o sile miłości. Często nie jesteśmy w stanie określić się jak wiele potrafimy zrobić dla tego uczucia, jednak kiedy trzeba wchodzimy za ukochaną osobą w ogień. Agata jest kobietą zdeterminowaną, jest pewna, że zrobi wszystko żeby odzyskać uczucia ukochanego. Zdradzę wam, że jej metody są nieco drastyczne i zdecydowanie potrzeba do tego masy odwagi, a może to po prostu miłość. Udowadnia, że to właśnie kobieta może wziąć na swoje barki próby ratowania związku, a raczej jego stworzenie na nowo....

Natalia Kapela | 2017-05-10
Przeczytana: 10 maja 2017

Piękna, poruszająca historia! Wciągająca i pochłaniająca bez reszty! Agata cieszę się, że zmieniłaś zdanie i postanowiłaś napisać kontynuacje Bez Ciebie i pozwoliłaś Nam lepiej poznać Agatę. Wzruszyłam się... miłość Alana do Katarzyny niesamowita też bym chciała być tak kochana czekam na takiego swojego Alana aż się zjawi w moim życiu!Dziękuję za te emocje, które mi dostarczyłaś! Pełna emocji i poruszająca ;) P.S. nie wiem czy dziś zasnę... REWELACJA! <3 Dzięki za możliwość przeczytania! Z niecierpliwością czekam na kolejne Twoje książki!

Iwona | 2017-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2017

Piękna historia, która porusza ogromnie. Pojawiają się pytania, na które nie znajduję odpowiedzi.
Strach, cierpienie , miłość nadzieja.Wszystko znajdziemy w tej książce. Gorąco polecam.

Książkanonstop | 2017-05-23

Książką "Jeszcze raz" autorka wzbudziła we mnie szereg emocji. Przemierzając ścieżki, jakie przygotowała Agata Przybyłek, czułam niepokój i strach, ponieważ fabuła powieści nie ma nic wspólnego z radością, uśmiechem za to jest pełna bólu, smutku, żalu, poczucia niesprawiedliwości.

Głównym bohaterem powieści jest lekarz - Alan. Pierwsze strony skupiają w sobie jego rozpacz po śmierci ukochanej kobiety, która była dla niego kwintesencją tak na prawdę wszystkiego. Fakt, iż jako lekarz niejednokrotnie zmuszony był pożegnać pacjenta a później druzgocącą informację przekazać rodzinie, nie pomaga w przeżywaniu żałoby. Gdy Katarzyna utraciła swoje życie, mężczyzna nie może się z tym faktem pogodzić. Wciąż widzi ukochaną i to w taki sposób, że możemy, my czytelnicy, pomyśleć, iż jednak nie umarła. Niestety, są to tylko złudzenia. Osobami, które czuwają nad tym, aby Alan w miarę możliwości funkcjonował, są jego przyjaciele, również lekarze. Kiedy nadchodzi moment, kiedy Bruno załamuje ręce...

Dama_Karo | 2017-05-11
Przeczytana: 11 maja 2017

Życie jest okrutne i przewrotne… Coś, co uważamy za normalne i stałe, może nagle zniknąć na zawsze! Czasem tracimy pracę, przyjaźń, miłość, a czasem zdrowie lub rodzinę. Właśnie o takich niespodziewanych stratach opowiada nam Agata Przybyłek.

Akcję poznajemy z dwóch perspektyw: Alana, próbującego się pozbierać po stracie ukochanej oraz Agaty, która chce odzyskać miłość Alana. Jak wiadomo, relacje międzyludzkie potrafią być zdrowo pokręcone i właśnie tak jest w tym przypadku. Bohaterowie spotykają się ze sobą dopiero w połowie książki, ale dzięki temu lepiej poznajemy traumatyczną przeszłość Agaty i uczucia Alana. Bohaterowie są wiarygodni i na tyle sympatyczni, że z przyjemnością śledziłam ich poczynania. Agatę co prawda miałam ochotę rozszarpać, ale przecież nie wszystkie postacie trzeba kochać, prawda? Wyraźnie widać również to, że autorka popracowała nad językiem i stylem. Z książki na książkę czyta się ją coraz lżej, chociaż tematy są cięższe i głębiej zapadające w serce....

chiyome | 2017-05-25
Przeczytana: 25 maja 2017

Jeśli to nie jest historia o miłości, to o czym? O samotności. Zarówno Alan, jak i Agata przez większość czasu byli samotni w swoim cierpieniu. Mogli liczyć na znajomych, jednak chroniąc siebie, nie dopuszczali nikogo w obawie przez otwarciem ran, które przykryli jedynie bandażem. Aby się wyleczyć, trzeba je zerwać. A to boli.

Przeczytana: 23 maja 2017

"Każde życie ma swój koniec. [...] Rozdziela ludzi raz na zawsze, nie pozwalając im nawet się pożegnać. Zostawia ich w niedopowiedzeniu. Bo przecież tak często nie mówimy sobie czegoś, co powinniśmy, sądząc, że mamy jeszcze czas. Zdążymy."
Kiedy Agata powiedziała, że zdecydowała się napisać kontynuację "Bez Ciebie" poczułam jednocześnie ekscytację i lęk. Tamta powieść dosłownie wbiła mnie w ziemię, doprowadziła do łez i mentalnie mnie wytargała. Bałam się, czy da się utrzymać ten poziom emocji i głębi. Udało się. I chociaż "Bez Ciebie" chyba już na zawsze zostanie moim Top Topów, jeśli chodzi o twórczość Agaty Przybyłek, to "Jeszcze raz" wciąż siedzi w mojej podświadomości drażniąc i zmuszając do ciągłego przeżywania tej historii.

Po dramatycznym zakończeniu kiełkującego romansu Alana i Katarzyny, ten nie może pogodzić się ze stratą. Obwiniając się o śmierć ukochanej młody mężczyzna odsuwa się od życia, pogrąża w otchłani rozpaczy. Jedyną odskocznią staje się praca w szpitalu, z...

asiek_82 | 2017-06-05
Przeczytana: 04 czerwca 2017

Jeszcze raz weź mnie w ramiona,
Bym mogła Cię przekonać, że to ja.
Jeszcze raz pocałuj jak kiedyś,
Jeszcze raz uśmiechnij się do mnie
Tylko raz.
Daj szansę by wspomnienia wróciły,
Otwórz się na mnie, proszę ... mój miły.
Jeszcze raz ...

Agata Przybyłek w "Jeszcze raz" daje nam cały wachlarz emocji. Nie da się przejść obok tej książki obojętnie. Wzbudza ona tak skrajne uczucia, że z pewnością pozostanie w mojej pamięci na długo.

Więcej:

Danuta | 2017-05-30
Przeczytana: 30 maja 2017

Cieszę się, że trafiłam na drugą część 'Bez ciebie '.
Alan żyję przez długi czas w samotności nie mogąc otrząsnąć się po stracie Katarzyny. Tak bardzo ją kochał, że ciągle była w jego myślach.
Dobrze, że w pobliżu znalazła się jego była partnerka, Agata.
Wzruszająca historia, którą czytałam z przyjemnością.