Pokonałam raka

Tłumaczenie: Alina Siewior-Kuś
Wydawnictwo: Videograf II
Recovery from Cancer
zdrowie, medycyna

Autentyczna historia pewnej Amerykanki, której po latach uciążliwej i dramatycznej walki z rakiem udaje się wreszcie pokonać chorobę. Kiedy zawodzą konwencjonalne i wyniszczające organizm metody leczenia, niespodziewany sukces przynosi zwrot ku makrobiotyce. Autorka opowiada o chwilach zwątpienia i nadziei pojawiającej się z każdą kolejną terapią. Jej relacja może nieść pocieszenie ludziom zmagającym się z chorobą nowotworową.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

Monika | 2010-09-30
Na półkach: Przeczytane, Rak nieborak, 2010
Przeczytana: 29 września 2010

Polecana zainteresowanym... Zainteresowana jestem, ale książka kompletnie do mnie nie trafiła. Zmusiłam się, żeby ją doczytać do końca.

dosia80 | 2012-08-12

Książka jest jakby podzielona na 2 części. Pierwsza mówi o chorobie i walce z nią tradycyjnymi metodami czyli chemioterapia naświetlania itd. W momencie kiedy nie przynoszą one rezultatu i pojawiają się przerzuty bohaterka dowiaduje się o diecie makrobiotycznej i postanawia ją wypróbować. i o tym jest druga część książki. o poznawaniu tej diety stosowaniu i powrocie do zdrowia. o cudownym wyleczeniu. Całość natomiast składa się w jeden obraz walki z chorobą o sile i woli życia, o wierze w wyzdrowienie i wsparciu rodziny w walce z chorobą. Ciepła i wzruszająca książka godna polecenia.

CORO | 2013-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2013

Prawdziwa historia walki z ciężką chorobą-nowotworem. Lecznie konwencjonalne i makrobiotyczne. Chwile zwątpienia i pokonanie choroby przez młodą amerykankę. Obecnie Pani Nussbaum ma swój gabinet i jest specjalistką w dziedzinie żywienia

Anna | 2010-03-17

Polecam szczególnie chorym na raka, rewelacyja książka!

Magdanna | 2011-08-29
Na półkach: Przeczytane, Autobiografie