Pokonałam raka

2009-10-01
2009-10-01
Alina Siewior-Kuś
rak leczenie nowotwór walka Elaine Nussbaum

Prawdziwa historia walki z ciężką chorobą-nowotworem. Lecznie konwencjonalne i makrobiotyczne. Chwile zwątpienia i pokonanie choroby przez młodą amerykankę. Obecnie Pani Nussbaum ma swój gabinet i jest specjalistką w dziedzinie żywienia

Książka jest jakby podzielona na 2 części. Pierwsza mówi o chorobie i walce z nią tradycyjnymi metodami czyli chemioterapia naświetlania itd. W momencie kiedy nie przynoszą one rezultatu i pojawiają się przerzuty bohaterka dowiaduje się o diecie makrobiotycznej i postanawia ją wypróbować. i o tym jest druga część książki. o poznawaniu tej diety stosowaniu i powrocie do zdrowia. o cudownym wyleczeniu. Całość natomiast składa się w jeden obraz walki z chorobą o sile i woli życia, o wierze w wyzdrowienie i wsparciu rodziny w walce z chorobą. Ciepła i wzruszająca książka godna polecenia.

super, dająca nadzieję....

super, dająca nadzieję....

2041

Polecana zainteresowanym... Zainteresowana jestem, ale książka kompletnie do mnie nie trafiła. Zmusiłam się, żeby ją doczytać do końca.

Polecam szczególnie chorym na raka, rewelacyja książka!

Polecam szczególnie chorym na raka, rewelacyja książka!

• 2010
  • Literatura faktu
  • Rak nieborak
  • Sprzedaż wymiana
  • Z polecenia

Dodaj cytat z książki Pokonałam raka