Joga i ajurweda przewodnik dla współczesnego człowieka

7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Pierwsza książka o jodze i ajurwedzie w języku polskim!Praktyczny podręcznik dla każdego bez względu na stopień zaawansowania. Dokładne opisy 35 kluczowych pozycji jogi: techniki wykonywania, ich efekty, oddziaływanie na dosze, ostrzeżenia, dodatkowe wskazówki i warianty dla osób wymagających indywidualnego podejścia. Objaśnienia terminów, tabele, testy i ryciny anatomiczne. Bogato ilustrowany zdjęciami z zaznaczonymi wektorami ruchu. Zagadnienia teoretyczne przedstawione w szerokim ujęciu: od fizjologii po duchowość. Piękne, albumowe wydanie /A4, 238 stron, 370 fotografii, kolor.Autor jest nauczycielem hatha jogi, założycielem Pracowni Dobrego Zdrowia z Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia według programu łączącego tradycyjną jogę indyjską z wiedzą zaczerpniętą z współczesnej fizjoterapii.Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Jogi (IAYT). Zajmuje sie propagowaniem zdrowego stylu życia opartego na zasadach ajurwedy, jest m.in. autorem cyklu warsztatów żywieniowych.Współpracuje z miesięcznikiem Zwierciadło W przygotowaniu suplement: Joga i ajurweda. ćwiczenia hatha jogi z elementami ajurwedy. Zestawy ćwiczeń

Marek Rogowski | 2014-07-09
Przeczytana: 2013 rok

Książka w sposób kompleksowy przedstawia podstawowe zagadnienia jogi i ajurwedy. Polecam każdemu, kto chce zagłębić się w tej tematyce

Kasia_Sarna | 2015-07-16
gutenberg | 2011-09-12